Wunderground weather (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Icons
sk: Ikony

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Temperature
sk: Teplota

en: Celsius
sk: Celzia

en: Wind speed
sk: Rýchlosť vetra

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Miles
sk: míle

en: Dates
sk: Dátumy

en: Unit of measurement
sk: Merná jednotka

en: Kilometers
sk: kilometre
