Wunderground weather (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Location
sl: Mesto

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Dates
sl: Datumi
