Wunderground weather (7.x-1.13) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: rain
af: reën

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Location
af: Ligging
