Wunderground weather (7.x-1.13) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: rain
bg: Дъжд

en: Field
bg: Поле

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Visibility
bg: Видимост

en: Location
bg: Местоположение

en: Caching
bg: Кеширане

en: Temperature
bg: Температура

en: Celsius
bg: Целзий

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Wind speed
bg: Скорост на вятъра

en: km/h
bg: км/ч

en: mph
bg: мили/ч

en: Beaufort
bg: Beaufort мащаб
