Wunderground weather (7.x-1.13) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: @date_format format
bo: @date_format རྣམ་གཞག
