Wunderground weather (7.x-1.13) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: rain
fi: sataa

en: Field
fi: Kenttä

en: Icons
fi: Ikonit

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Location
fi: Sijainti

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Wind speed
fi: Tuulen nopeus

en: Beaufort
fi: Boforia

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Unit of measurement
fi: Mittayksikkö

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: Configure this block
fi: Muokkaa tätä lohkoa

en: Wind
fi: Tuuli

en: @date_format format
fi: @date_format muoto
