Wunderground weather (7.x-1.13) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Icons
gl: Iconas

en: Date format
gl: Formato de data

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Location
gl: Localización

en: Caching
gl: Caché

en: Dates
gl: Datas
