Wunderground weather (7.x-1.13) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Icons
he: אייקונים

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Visibility
he: ניראות

en: Location
he: מיקום

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Dates
he: תאריכים

en: Unit of measurement
he: יחידת מדידה
