Wunderground weather (7.x-1.13) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Location
lt: Vieta

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Dates
lt: Datos

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas
