Wunderground weather (7.x-1.13) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
