Wunderground weather (7.x-1.13) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: rain
vi: mưa

en: Field
vi: Trường

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Location
vi: Vị trí

en: Caching
vi: Bộ nhớ đệm

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: km/h
vi: cây số/giờ

en: mph
vi: dặm/giờ

en: Dates
vi: Ngày

en: Unit of measurement
vi: Đơn vị đo
