Wunderground weather (7.x-1.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Location
am: ቦታ
