Wunderground weather (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Date format
bs: Format datuma

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Location
bs: Lokacija

en: Fields
bs: Polja

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Wind
bs: Vjetar

en: Feels like
bs: Kao da je
