Wunderground weather (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Date format
it: Formato data

en: Visibility
it: Visibilità

en: Location
it: Posizione

en: Fields
it: Campi

en: Temperature
it: Temperatura

en: Distance
it: Distanza

en: Miles
it: Miglia

en: Dates
it: Date

en: Unit of measurement
it: Unità di misura

en: Kilometers
it: Chilometri

en: @date_format format
it: formato @date_format
