Wunderground weather (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Fields
lv: Lauki

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Dates
lv: Datumi

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: Wind
lv: Vējš
