Wunderground weather (7.x-1.8) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Date format
nn: Datoformat

en: Location
nn: Stad

en: Fields
nn: Felt
