Wunderground weather (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: rain
ta: மழை

en: Name
ta: பெயர்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Location
ta: இடம்

en: Dates
ta: தேதிகள்
