Wunderground weather (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Location
ug: ئورنى

en: Dates
ug: چېسلاسى
