Wunderground weather (7.x-1.9) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Date format
be: Фармат даты

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Fields
be: Палі

en: Dates
be: Даты
