Wunderground weather (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Location
bn: অবস্থান

en: Fields
bn: ফিল্ড
