Wunderground weather (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Fields
cy: Meysydd
