Wunderground weather (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Dates
gu: તારીખો
