Wunderground weather (7.x-1.9) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: rain
hi: बारिश

en: Name
hi: नाम

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Location
hi: स्थान

en: Fields
hi: क्षेत्र
