Wunderground weather (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: rain
hu: eső

en: Name
hu: Név

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Location
hu: Helyszín

en: Fields
hu: Mezők

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Wind speed
hu: Szélsebesség

en: Distance
hu: Távolság

en: Miles
hu: Mérföld

en: Dates
hu: Dátumok

en: Unit of measurement
hu: Mértékegység

en: Kilometers
hu: Kilométer

en: Wind
hu: Szél

en: Feels like
hu: Hőérzet

en: @date_format format
hu: @date_format formátum

en: Degrees
hu: fok

en: http://www.wunderground.com/weather/api
hu: https://www.wunderground.com/weather/api

en: Wunderground API key
hu: Wunderground API-kulcs

en: Weather in !city
hu: !city időjárása

en: Chance of rain
hu: Eső valószínűsége

en: Temperature: !temp&deg;
hu: Hőmérséklet: !temp&deg;

en: Feels like: !temp&deg;
hu: Hőérzet: !temp&deg;

en: UV index
hu: UV sugárzás

en: No current weather data available.
hu: Jelenleg nem érhető el időjárás adat.
