Wunderground weather (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Location
jv: Lokasi

en: Fields
jv: Field

en: Dates
jv: Tanggal
