Wunderground weather (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Fields
ka: ველები

en: Dates
ka: თარიღები
