Wunderground weather (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Visibility
kk: Көріну

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер
