Wunderground weather (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: rain
mn: бороо

en: Name
mn: Нэр

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Location
mn: Байрлал

en: Temperature
mn: Температур

en: Celsius
mn: Цельс
