Wunderground weather (7.x-1.9) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: rain
mr: पाउस

en: Name
mr: नाव

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Location
mr: स्थळ

en: Temperature
mr: तापमान
