Wunderground weather (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Location
ne: स्थान
