Wunderground weather (7.x-1.9) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: rain
nl: Regen

en: Name
nl: Naam

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Location
nl: Locatie

en: Fields
nl: Velden

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Wind speed
nl: Windsnelheid

en: Distance
nl: Afstand

en: Miles
nl: Mijlen

en: Dates
nl: Datums

en: Unit of measurement
nl: Eenheid

en: Configure this block
nl: Dit blok instellen

en: @date_format format
nl: @date_format-notatie
