Wunderground weather (7.x-1.9) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Date format
oc: Format de data

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Fields
oc: Camps
