Wunderground weather (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: rain
pt: chuva

en: Name
pt: Nome

en: Date format
pt: Formato da data

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Location
pt: Localização

en: Fields
pt: Campos

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Distance
pt: Distância

en: Miles
pt: Milhas

en: Dates
pt: Datas

en: Unit of measurement
pt: Unidade de medida

en: Kilometers
pt: Quilômetros

en: Configure this block
pt: Configurar o bloco

en: @date_format format
pt: Formato @date_format
