Wunderground weather (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: rain
ro: plouă

en: Name
ro: Nume

en: Date format
ro: Format dată

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Location
ro: Locația

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Wind speed
ro: Viteza vântului

en: Dates
ro: Date

en: Unit of measurement
ro: Unitate de măsură
