Wunderground weather (7.x-1.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Location
sq: Vendodhja
