Wunderground weather (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: rain
tr: Yağmurlu

en: Name
tr: İsim

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Location
tr: Konum

en: Fields
tr: Alanlar

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt

en: Wind speed
tr: Rüzgar hızı

en: Distance
tr: Uzaklık

en: Miles
tr: Mil

en: Dates
tr: Tarihler

en: Unit of measurement
tr: Ölçü birimi

en: Kilometers
tr: Kilometre
