Wunderground weather (7.x-1.10) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Icons
ca: Icones

en: Date format
ca: Format de la data

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Location
ca: Localització

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Distance
ca: Distància

en: Unit of measurement
ca: Unitat de mesura

en: @date_format format
ca: format de @date_format
