Wunderground weather (7.x-1.13) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Location
eo: Loko

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado
