Wunderground weather (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: rain
pt: Chuva

en: Icons
pt: Ícones

en: Date format
pt: Formato de data

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Location
pt: Localização

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Wind speed
pt: Velocidade do vento

en: Distance
pt: Distância

en: Dates
pt: Datas

en: Kilometers
pt: Kilometros
