Wunderground weather (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Date format
sr: Формат датума
