Wysiwyg (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn
