Wysiwyg (7.x-2.10) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Anchor
de: Anker

en: Media
de: Medium

en: Background color
de: Hintergrundfarb
