Wysiwyg (7.x-2.10) - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Top
lt: Viršus

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Mode
lt: Būdas

en: Table
lt: Lentelė

en: Security
lt: Saugumas

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Create profile
lt: Sukurti profilį

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Templates
lt: Šablonai

en: Formats
lt: Formatai

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Acronym
lt: Akronimas

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: XSS Filter
lt: XSS Filtras

en: XSS Filter.
lt: XSS Filtras.

en: Security filters
lt: Saugumo filtrai

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Text format
lt: Teksto formatas
