Wysiwyg (7.x-2.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd
