Wysiwyg (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Bottom
km: បាត

en: Media
km: មេឌៀ

en: Table
km: តារាង

en: Preformatted
km: បាន​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ជា​មុន

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Hide
km: លាក់

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: About
km: អំពី

en: Acronym
km: អក្សរ​កាត់

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប

en: Inserted
km: ​បាន​បញ្ចូល

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
