Wysiwyg (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Anchor
ps: استل

en: Media
ps: رسنۍ

en: Table
ps: لښتيال

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Undo
ps: ناکړ

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Superscript
ps: جګ ليک

en: Show blocks
ps: غوڼدونه ښکاره کړه

en: Bold
ps: زغرد

en: Copy
ps: کاپي

en: Redo
ps: بياكړ

en: Italic
ps: رېوند

en: Hide
ps: پټول

en: Source code
ps: سرچينه كوډه

en: Subscript
ps: ټيټ ليک

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Underline
ps: كرښن

en: Cut
ps: سكڼل

en: Paste
ps: سرېښل

en: About
ps: په اړه

en: Numbered list
ps: شمېريال لړ

en: Align left
ps: کیڼ پرلیکون

en: Align center
ps: منځ پرليکون

en: Align right
ps: ښی پرلیکون

en: Justify
ps: برابر

en: Styles
ps: ډولونه

en: Text format
ps: متن بڼه
