Wysiwyg (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Table
sl: Tabela

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Hide
sl: Skrij

en: Print
sl: Natisni

en: About
sl: O modulu

en: Acronym
sl: Kratica

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Inserted
sl: Vnešeno
