Wysiwyg (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (40 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Theme
cy: Thema

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Vertical
cy: Fertigol

en: All
cy: I gyd

en: Custom
cy: Addasu

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Mode
cy: Modd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Table
cy: Tabl

en: Other
cy: Arall

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Preformatted
cy: Rhagffurfio

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Replace
cy: Ailosod

en: Hide
cy: Cuddio

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Abbreviation
cy: Talfyriad

en: Inserted
cy: Wedi ei fewnosod

en: Font Color
cy: Lliw ffont

en: Break lock
cy: Torri clo

en: Text format
cy: Fformat testun
