Wysiwyg (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Left
hy: Ձախ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
