Wysiwyg (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Anchor
ka: ბმული

en: Menu
ka: მენიუ

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: All
ka: ყველა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Media
ka: მედია

en: Table
ka: ცხრილი

en: Other
ka: სხვა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Formats
ka: ფორმატები

en: Show blocks
ka: ბლოკების ჩვენება

en: Italic
ka: დახრილი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Hide
ka: დამალვა

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
